Збірна Туреччини обіграла Австрію: визначилися всі учасники 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2024

Переглядів 690
Матч Австрія - Туреччина. Фото: УЄФА
Турки виявилися сильнішими за австрійців та пробилися до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Дублем за турецьку збірну відзначився Меріх Демірал.

Другого липня в Лейпцигу в рамках 1/8 фіналу Євро-2024 зустрічалися збірні Австрії та Туреччини.

На першій хвилині поєдинку, а якщо точніше, то на 57 секунді, за турків забив захисник Аль-Ахлі Меріх Демірал. Гол турецького футболіста переписав історію континентальної першості Євро. Це найшвидший забитий м’яч в історії плей-офф чемпіонатів Європи. У підсумку турки виграли перший тайм.

У другій половині поєдинку Демірал ударом головою знову забив та оформив дубль. На це австрійці відповіли точним ударом у виконанні Міхаеля Грегорича. Але зрівняти рахунок Австрії не вдалося.

Відео голів

Туреччина виграла матч з рахунком 2:1 та пройшла до чвертьфіналу.

Євро-2024. 1/8 фіналу

Австрія – Туреччина – 1:2

Голи: Грегорич, 66 – Демірал, 1, 59.

У чвертьфіналі Туреччина зустрінеться з Нідерландами, які обіграли Румунію (3:0).

Євро-2024: календар матчів 1/4 фіналу

• П'ятниця, 5 липня. 19:00. Іспанія – Німеччина
  • П'ятниця, 5 липня. 22:00. Франція – Португалія
  • Субота, 6 липня. 19:00. Англія – Швейцарія
  • Субота, 6 липня. 22:00. Нідерланди – Туреччина

Фінал чемпіонату Європи відбудеться в Берліні 14 липня.