«Здається, це теж було з моєї камери»: український оператор назвав найбільш пам'ятний кадр ЧС-2026
Український оператор Steadicam Антон Борзенков розповів, який з кадрів чемпіонату світу 2026 року в США, Канаді та Мексиці йому найбільш запам'ятався.
Український оператор Steadicam Антон Борзенков в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» назвав кадр чемпіонату світу 2026 року, який зараз проходить на території США, Канади та Мексики.
Борзенков виділив два моменти з півфінального матчу між збірними Аргентини та Англії (2:1). Перший стосувався двох забитих аргентинцями голів, тоді як другий – святкування за участю форварда альбіселесте Ліонеля Мессі.
«Не знаю, що буде у фіналі, а на дану мить, напевно, це відрізок півфіналу, коли Аргентина забила два голи англійцям. А щодо конкретного моменту – можливо, коли Мессі підкидали на руках після цієї перемоги. Здається, це теж було з моєї камери».
- Бронзові медалі ЧС-2026 завоювали англійці, які обіграли французів з рахунком 6:4.
- У вирішальному поєдинку аргентинці, які є чинними чемпіонами світу, зіграють з іспанцями, які утримують титул чемпіонів Європи. Зустріч відбудеться 19 липня о 22:00 за київським часом на арені Метлайф-стедіум у штаті Нью-Джерсі (США).