«Здається малоймовірним»: журналіст оцінив перспективи Зінченка у складі турецького гранда


Том Кантон, журналіст Football.London, який спеціалізується на новинах про Арсенал, поділився своєю думкою про ймовірний трансфер українського захисника Олександра Зінченка у турецький Фенербахче.
«Здається малоймовірним, що Арсенал отримає суму, яка перевищить десять мільйонів фунтів стерлінгів».
Крім того, він прокоментував повідомлення про те, що у стамбульській команді Зінченка можуть розглядати не лише в обороні, а й на позиції у центрі півзахисту.
«Він дуже добре грав на цій позиції за збірну України та за Арсенал у матчі з ПСВ у Лізі чемпіонів минулого сезону. Це гравець, який звик грати в півзахисті.
Він грав за Арсенал у передсезонних товариських матчах. Тож, якщо він буде потрібен і його не продадуть, я думаю, що він може отримати ігровий час у команді», — заявив Том Кантон для Fanatik.
- У сезоні 2024/25 Зінченко провів 23 матчі за Арсенал у всіх турнірах (789 хвилин): гол та одна результативна передача.
- Загалом у складі лондонського клубу українець зіграв у 91 поєдинку за три роки (три голи, п'ять асистів).
- Контракт Олександра з Арсеналом чинний до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює вартість зірки збірної України у 20 млн євро.