Жирона провела перший матч після минулого казкового сезону: Мічел дозволив зіграти тільки одному українцю

Переглядів 20796
6 голосів
Артем Довбик. Фото: Getty Images
Жирона провела перший товариський матч перед початком нового сезону. Команда з Артемом Довбиком у складі не зуміла обіграти Олот з п'ятого іспанського дивізіону.

У середу 17 липня Жирона розпочала підготовку до нового сезону контрольним поєдинком проти Олота. Матч закінчився внічию з рахунком 1:1.

У заявці команди Мічела Санчеса серед українців був тільки Артем Довбик, який вийшов на поле на початку другого тайму.

І за збігом обставин, саме при нападнику збірної України команди почали забивати, хоча спочатку це зробив Олот з п'ятої групи п'ятого дивізіону Іспанії (Терсери).

На 49-й хвилині Альберт Торрас відкрив рахунок, проте дуже швидко молодий півзахисник Жирони Ікер Альмена відновив рівновагу.

Товариський матч.

Жирона – Олот – 1:1

Голи: Альмена (51') – Торрас (49')

• На Жирону далі чекає цілий ряд товариських матчів: Монпельє (20.07), Еспаньйол (27.07), Тулуза (31.07), Наполі (03.08) та Борнмут (10.08).
  • А вже 15 серпня каталонці розпочнуть офіційний сезон грою проти Бетіса на виїзді в першому турі Ла Ліги.
  • Нагадаємо, що окрім чемпіонату та Кубку Іспанії, Жирона вперше в історії виступатиме у Лізі чемпіонів.
  • Окрім Довбика, контракт якого діє до літа 2028-го, за клуб з Каталонії грає і Віктор Циганков. Його угода розрахована до 30 червня 2027 року.