Жирона втратила можливість скоротити відставання від Реала: Довбик та Циганков не допомогли переграти Мальорку

Переглядів 3273
5 голосів
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
У матчі 27-го туру іспанської Ла Ліги Мальорка приймала Жирону, за яку виступають Віктор Циганков та Артем Довбик. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.
  • Українські футболісти Жирони Віктор Циганков та Артем Довбик з'явилися у стартовому складі своєї команди на матч чемпіонату Іспанії проти Мальорки.

Каталонська команда могла забивати на перших хвилинах. Мартін високо вистрибнув, замкнувши вдалу навісну передачу ударом головою по центру воріт. На жаль для нього, його спроба з близької відстані виявилась недостатньо сильною і Предраг Райкович виконав впевнений сейв

Але потім голом відповіла Мальорка. Копете опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його під поперечину воріт.

В другому таймі Жирона складно створювала моменти біля воріт господарів, тому особливої небезпеки для Мальорки не було.

В кінцівці матчу каталонці могли вирвати нічию. Ян Коуту переграв свого опікуна та потужно пробив з межі штрафного майданчика. Предраг Райкович пізно побачив момент удару, але не дозволив м'ячу влетіти під поперечину

Більше команди не забивали в цьому поєдинку і фінальний свисток зафіксував перемогу Мальорки. Відзначимо, що Циганков та Довбик відіграли усі 90 хвилин.

Ла Ліги, 27-й тур

Мальорка - Жирони - 1:0

Голи: Копете, 33

• Віктор Циганков усього у поточному сезоні провів за Жирону 26 матчів: шість голів, три результативні передачі
  • Артем Довбик зіграв за каталонців у сезоні 2023/2024 28 поєдинків у всіх офіційних турнірах: 14 голів, сім результативних передач.
  • Жирона наразі посідає друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 59 очок, відстаючи від першого Реала на сім балів.
  • Наступний матч в рамках чемпіонату Іспанії команда МІчела зіграє проти Осасуни (9 березня).