Жирона з Циганковим вийшла до чвертьфіналу Кубку Іспанії: українець долучився до одного з переможних голів

Переглядів 6844
Циганков радіє голу. Фото: Google
26-річний український легіонер Жирони Віктор Циганков взяв участь у поєдинку чемпіонату Іспанії проти Райо Вальєкано. Каталонська команда здобула перемогу.

17 січня український півзахисник Віктор Циганков вийшов у стартовому складі Жирони на домашній матч 1/8 фіналу Кубку Іспанії проти Райо Вальєкано. А ось нападник збірної України Артем Довбик залишився у запасі на цю зустріч.

Жирона здобула досить впевнену перемогу над опонентом із рахунком 3:1. При чому каталонці три м'ячі забили в період з 15 до 26 хвилини, завдяки дублю уругвайця Крістіана Стуані та нідерландця Дейлі Блінда. Мадридці на це відповіли голом престижу від Ренді Нтека на 36 хвилині. Цікаво, що українець в одному з забитих м’ячів відзначився передасистом.

Циганков був замінений на Валері на 60 хвилині, а ось Довбик усю зустріч провів на лаві запасних.

Гол з участю Циганкова можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net

Для Циганкова це був уже 18-й матч за каталонців у цьому сезоні. Раніше він записав до свого активу три голи та три асисти.

• На даний момент Жирона з 49 очками в активі є лідером турнірної таблиці чемпіонату Іспанії.
  • Жирона в січні в рамках чемпіонату Іспанії також зіграє проти Севільї (21.01) та Сельти (28.01).