Зінченко допоміг Арсеналу здолати Манчестер Юнайтед: як завершився матч «канонірів‎» і «‎червоних дияволів»

Переглядів 13497
7 голосів
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Лівий захисник лондонського Арсеналу Олександр Зінченко взяв участь у переможному спарингу «канонірів» проти Манчестер Юнайтед. Відзначимо, що українець вийшов у стартовому складі.

Арсенал та Манчестер Юнайтед продовжують підготовку до початку сезону в Англійській Прем'єр-лізі, і їхня зустріч 28 липня стала важливою перевіркою готовності команд.

Рахунок було відкрито на десятій хвилині, коли Расмус Хойлунд забив за «червоних дияволів». Проте невдовзі, ще у першому таймі, Габріел Жезус відновив рівновагу. Переможний гол для «канонірів» на 81-й хвилині забив Габріел Мартінеллі, забезпечивши своїй команді перевагу.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та провів на полі 63 хвилини, після чого його замінив Льюїс-Скеллі. Після основного часу команди вирішили провести серію пенальті, у якій Манчестер Юнайтед здобув перемогу з рахунком 4:3.

Товариський матч

Арсенал – Манчестер Юнайтед – 2:1

Голи: Жезус, 26, Мартінеллі, 81 – Хойлунд, 10

• У підсумковій турнірній таблиці Англійської Прем'єр-ліги минулого сезону Арсенал фінішував на другому місці з відставанням від Манчестер Сіті, який став чемпіоном, у два очки.
  • У сезоні 2023/24 років Зінченко загалом зіграв за лондонську команду 35 поєдинків: один гол, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українського оборонця у 38 мільйонів євро.