Зінченко допоміг Арсеналу знищити Челсі: британські ЗМІ оцінили українця за матч проти команди Мудрика

Переглядів 9071
5 голосів
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
27-річний український легіонер Арсенала Олександр Зінченко зіграв проти Челсі, за який виступає Михайло Мудрик. У цій зустрічі сильніше виявилися каноніри.

23 квітня в рамках перенесеного матчу 29 туру АПЛ відбулося лондонське дербі між Арсеналом та Челсі.

«Каноніри» здобули розгромну перемогу з рахунком 5:0, завдяки голам Лендро Троссарда, а також Бена Вайта (дубль) і Кая Гаверца (дубль).

Український легіонер Арсенала Олександр Зінченко вийшов на поле замість японця Такехіро Томіясу на 72 хвилині, коли вже в поєдинку все було вирішено. Український вінгер Челсі Михайло Мудрик грав з перших хвилин і був замінений на Рахіма Стерлінга на 66 хвилині також, коли вже все було зрозуміло в поєдинку.

Британські ЗМІ написали наступне стосовно гри Зінченка проти Челсі:

Goal – 6/10

«На позиції лівого захисника не дуже турбувався».

Football London – 7/10

«Старанно захищався і поділився приємним моментом із фанатами після того, як допоміг Габріелю вивести атаку Челсі з гри».

GiveMeSport – 6/10

«Пройшло недостатньо часу, щоб зробити вплив».

The Sun – 5/10

«Ще більше хвилин за його плечима, коли він повернеться до оптимальної фізичної форми».

Squawka – 5/10

«Не зіткнувся з труднощами проти деморалізованої команди Почеттіно».

• В турнірній таблиці АПЛ Арсенал із 77 очками лідирує. У другого Ліверпуля 74 бали і гра в запасі, а у третього Ман Сіті 73 очки та два поєдинки в запасі.
  • Челсі з 47 очками розташовується на дев’ятій позиції в чемпіонаті Англії.
  • Наступний матч Арсенал зіграє також у рамках лондонського дербі проти Тоттенгема (28 квітня).
  • «Аристократи» наступну зустріч АПЛ зіграють проти Астон Вілли (27 квітня).