Знаменитий ексфутболіст Шахтаря може завершити кар’єру: він розповів, від чого залежатиме його рішення

Переглядів 929
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
Знаменитий ексфутболіст Шахтаря може завершити кар’єру: він розповів, від чого залежатиме його рішення
Ісмаїлі. Фото: L'Équipe
34-річний бразилець Ісмаїлі розглядає варіант із завершенням кар'єри. Наразі ексзахисника Шахтаря грає за французький Лілль під керівництвом колишнього коуча гірників Паулу Фонсеки.

Ексзахисник донецького Шахтаря Ісмаїлі, який наразі грає за французький Лілль під керівництвом Паулу Фонсеки, зізнався, розповів про можливе завершення кар’єри.

«Все, що відбувається сьогодні у Ліллі, – для мене справжній позитив. Все, що стосується мови, міста, клубу та фанатів, можу оцінити тільки добрими словами. Досвід, який я отримую у Франції, зовсім відрізняється від того, який я отримав в Україні. Досвід у Франції збагачує мене. Ліга 1 – набагато сильніший чемпіонат», - сказав Ісмаїлі в інтерв'ю La Voix du Nord.

Але бразилець не виключає варіант продовження кар’єри:

«Я обговорю з президентом Лілля цілі, яких він хоче досягти у майбутньому. Потім я поспілкуюся про це зі своїми близькими та вирішу, як я вчиню. Якщо рішення залежатиме від моєї родини та друзів, то вони скажуть мені продовжувати кар’єру».

  • Ісмаїлі перейшов до Лілля в 2022 році. До цього з 2013 року він захищав кольори донецького Шахтаря, в який він перейшов з португальської Браги.
  • З донеччанами бразилець виграв 16 титулів.