Знову Динамо: відомо, в якому клубі Луческу може продовжити кар’єру

Переглядів 3278
Дмитро Котков Дмитро Котков
4 голоси
Знову Динамо: відомо, в якому клубі Луческу може продовжити кар’єру
Мірча Луческу. Фото: Google
78-річний румунський спеціаліст Мірча Луческу після відставки з київського Динамо близький до того, аби зайняти якусь посаду в бухарестському Динамо.

Спеціальний адміністратор бухарестського Динамо Бухарест Андрей Ніколеску сказав, що румунський клуб веде перемовини з колишнім головним тренером київського Динамо та донецького Шахтаря Мірчею Луческу. Менеджер клубу з Бухареста не уточнив, чи йде мова саме про тренерську роботу.

«Йдуть перемовини, і ми легко знайдемо спільний знаменник. Але поки ми не маємо чогось конкретного, щоб до вас прийти. Я занадто молодий, щоб говорити про пана Мірчу Луческу. Ми робимо домашнє завдання, і якщо буде про що повідомити, ми це зробимо з великою радістю. Я не можу обговорювати такі речі», – цитує Ніколеску Fanatik.

Також він зазначив наступне:

«Це не тільки я обговорюю чи вирішую, але я не можу надати подробиць. Поки що ми на ранніх стадіях. Я не можу дозволити собі говорити про таку легенду, як Мірча Луческу. Як я можу сказати, даю я свою згоду чи ні, щоб він прийшов?» – додав Ніколеску.

  • 78-річний Мірча Луческу залишив Динамо після поразки від Шахтаря (0:1) у чемпіонаті України.
  • В Україні Луческу працював із Шахтарем у 2004-2016 роках та з Динамо у 2020-2023 роках.
  • Найбільшим досягненням румуна стала перемога з донецькою командою в Кубку УЄФА-2009.