Зубков і Сікан не допомогли: Трабзонспор втратив перемогу у чемпіонаті Туреччини
Трабзонспор українських гравців Арсенія Батагова (захисник), Олександра Зубкова (вінгер) і Данила Сікана (нападник) зіграла з Аланьяспором в 12-му турі чемпіонату Туреччини (1:1).
Трабзонспор українських футболістів Арсенія Батагова (оборонець), Олександра Зубкова (фланговий півзахисник) і Данила Сікана (форвард) провела домашній поєдинок з Аланьяспором в 12-му турі турецької Суперліги. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.
На 15-й хвилині нігерійський нападник Трабзонспора Пол Онуачу відкрив рахунок. На 73-й хвилині румунський півзахисник Аланьяспора Яніс Хаджі, який є сином прославленого хавбека Георге Хаджі, відновив рівновагу на табло.
Батагов не взяв участь у матчі через травму, тоді як Зубков вийшов з перших хвилин, а Сікан з'явився на заміну на 76-й хвилині.
Туреччина. Суперліга, 12-й тур
Трабзонспор – Аланьяспор – 1:1 (1:0)
Голи: Онуачу, 15 – Хаджі, 73
- 23-річний Батагов в поточному сезоні провів 11 матчів.
- 29-річний Зубков в 12 проведених зустрічах забив один гол і зробив три результативні передачі.
- 24-річний Сікан в цій кампанії відзначився одним забитим м'ячем і одним гольовим пасом в дев'яти іграх.
- Трабзонспор наразі посідає третє місце в чемпіонаті з 25 очками в 12 поєдинках.
- 24 листопада о 19:00 за київським часом клуб на виїзді зіграє з командою Істанбул Башакшехір.