«Звідки Козловський це знав?»: адвокат Павелка натякнув, чому справу президента УАФ перенесли до суду Львова

Переглядів 10779
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
5 голосів
«Звідки Козловський це знав?»: адвокат Павелка натякнув, чому справу президента УАФ перенесли до суду Львова
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Партнер VB PARTNERS Денис Бугай, який є адвокатом президента Української Асоціації Футболу Андрія Павелка, виступив на пресконференції щодо справи свого підзахисного.

Адвокат президента УАФ Андрія Павелка та партнер VB PARTNERS Денис Бугай, виступив на пресконференції щодо справи свого підзахисного. Зокрема, він натякнув, чому цю справу перенесли до Львова, згадавши Григорія Козловського – президента ФК Рух, та Олексія Симеоненка – заступника Генерального прокурора України 2020-2023 рр.

«В жовтні 2022 року відомий бізнесмен Козловський анонсує пресконференцію і те, що керівництву УАФ буде пред’явлено підозри. Звідки Козловський це знав? Вони були пред’явлені лише в листопаді.

Друге. Розслідувачі «Української правди» встановлюють, що заступник Генпрокурора Симоненко використовував авто і водія Козловського, щоб виїхати за кордон. Є зв’язок».

Адвокат пояснив, чому перенос відбувся саме до Львова, а не будь-якого іншого міста України.

«Спочатку у Львові оголошують, що будуть підозри, що треба змінити і дискредитувати керівництво, а потім спливає факт пов’язаності. І справа йде до Львову.

Можна пов’язати події і зрозуміти, чому Львів, а не Тернопіль, Луцьк чи Миколаїв», – сказав Бугай на пресконференції.

  • 16 червня Шевченківський районний суд міста Львова змінив запобіжний захід президенту УАФ Андрію Павелку, взявши його під варту строком на 60 діб;
  • 22 червня цей же суд мав розглядати скаргу адвоката Павелка Сергія Бойка;
  • Протягом засідання захист Павелка надав суду забагато клопотань і судді ухвалили рішення перенести розгляд справи на 30 червня;
  • До цієї дати Павелко продовжить перебувати у СІЗО.