15-річний і 16-річний таланти Металіста дебютували в УПЛ: харківська команда розгромно програла Дніпру-1

Переглядів 678
Наставник Металіста Періца Огнєнович, який довірив молоді зіграти в матчі з Дніпром-1. Фото: Дніпро-1
15-річний Кирило Дігтяр і 16-річний Геннадій Синчук вперше зіграли за основну команду Металіста. В цій зустрічі харків'яни поступилися з рахунком 0:5 Дніпру-1.

Третього травня в рамках 24 туру УПЛ Дніпро-1 розгромно з рахунком 5:0 виграв у харківського Металіста.

За дніпрян голами відзначилися Олексій Гуцуляк та Євген Підлепенець. А головним героєм зустрічі став 21-річний бразильський вінгер Жоао Пеглоу, який оформив ефектний хет-трик, а також записав до свого активу асист на Гуцуляка.

Цікаво, що за харківську команду вперше зіграли молоді талановиті півзахисники, а саме 15-річний Кирило Дігтяр і 16-річний Геннадій Синчук. Обидва почали гру в другому таймі, вийшовши на заміну. Дігтяр з’явився на полі на 64 хвилині, а Синчук – на 78 хвилині. Результативними діями вони не відзначилися.

Дніпро-1 на даний момент з 54 очками в активі посідає друге місце в турнірній таблиці УПЛ, відстаючи від першого Шахтаря на п’ять балів. Зазначимо також, що Дніпро-1 має гру в запасі.