18 тур чемпіонату України поки без голів: Ворскла та Металіст 1925 не змогли виявити сильнішого

Переглядів 410
Ворскла - Металіст 1925. Фото: УПЛ
У суботу, 18-го березня, Ворскла вдома приймала Металіст 1925 у поєдинку 18-го туру чемпіонату України. Суперники не змогли виявити найсильнішого.

Полтавська Ворскла у домашньому матчі розписала мирову з харківським Металістом 1925.

У першому таймі ігрова перевага була на боці господарів поля. Вони більше володіли м'ячем (60% на 40%), а також били по воротах (сім проти трьох), проте ця перевага не змогла конвертуватися у забиті голи.

Наприкінці другого тайму матч було перервано через повітряну тривогу. Після повернення на поле команди без особливих гольових моментів довели матч до нічиї.

Таким чином, 0:0. Команди поділили очки. Ворскла продовжила свою безвиграшну серію до УПЛ до чотирьох матчів. Металіст 1925 не перемагає вже п'ять поєдинків поспіль.