«30 набраних нами очок може й не вистачити»: Шаран оцінив шанси Минаю зберегти прописку в УПЛ

Переглядів 478
Володимр Шаран. Фото: ФК Минай
Головний тренер закарпатського Минаю Володимир Шаран підбив підсумок сьогоднішнього матчу 28-го туру української Прем'єр-ліги проти львівського Руху (0:0).

Минай зіграв унічию з Рухом у сьогоднішньому домашньому поєдинку 28-го туру чемпіонату України (0:0).

Головний тренер закарпатської команди Володимир Шаран прокоментував зустріч на післяматчевій прес-конференції.

«У першому таймі ми намагалися багато пресингувати, моментами це виходило. На жаль, дві поперечини не дозволили нам забити такий бажаний м'яч до перерви.

А у другому таймі я знав, що ми підсядемо. Захищалися, менше пресингували. Зіграли компактніше у захисті, організовано. З появою Таллеса гра Руху змінилася на краще. Але моментів, щиро кажучи, я не пам'ятаю біля наших воріт», – сказав Шаран.

Шаран також поділився думкою про боротьбу за виживання в українській Прем'єр-лізі.

«Ми не ведемо підрахунки, а розуміємо, що потрібно здобувати перемоги в кожному наступному матчі. 30 набраних нами очок може й не вистачити, може замало навіть 31-го. Важко сказати. Ситуація така, що кожна перемога піднімає одразу кілька сходів», – зазначив Шаран.

Минай під керівництвом Шарана провів 28 матчів, набрав 30 очок і посідає 11 місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Закарпатцям у поточному сезоні залишилося провести два поєдинки: