«90 відсотків, що Довбик з Дніпра не піде»: Циганик оцінив можливий трансфер українця взимку

Переглядів 4239
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«90 відсотків, що Довбик з Дніпра не піде»: Циганик оцінив можливий трансфер українця взимку
Артем Довбик. Фото: ФК Дніпро-1
Дніпро-1 закінчило першу половину чемпіонату України на першому місці. Головна зірка дніпрян Довбик за даними деяких джерел може покинути український клуб, але Ігор Циганик розвіяв ці плітки.

Відомий журналіст Циганик поділився своєю думкою стосовно майбутнього українського форварда Дніпра-1 Довбика. Він вважає, що приводів для переходу в інший клуб взимку немає.

«Довбик взимку з Дніпра не піде. Я знову ж таки даю 90 відсотків, що Довбик із Дніпра взимку не піде. Якщо і піде, то може піти влітку».

Також Циганик пояснив, що має залишити Довбика у Дніпрі-1 до кінця сезону. Перше місце в Українській Прем’єр-лізі грає вирішальний фактор.

«Поки що на даному етапі я думаю, що у самого Артема є бажання відіграти цей сезон ще у Дніпрі-1, бо там є й єврокубкові дуелі, у Лізі конференцій, плей-офф та внутрішній чемпіонат, де команда йде лідером.

Є ще багато амбіцій, які потрібно закінчити. Посередині залишати справу, я гадаю, Артем сам не захоче. Тому 90 відсотків, що Довбик узимку з Дніпра не піде», - заявив Циганик.

Нагадаємо, що Довбик на даний момент є лідером бомбардирських перегонів УПЛ. У 15 матчах Артем забив 11 голів.