Акціонери Вереса створюють дитячу футбольну академію: директором призначили брата легендарного динамівця

Переглядів 2943
Артем Жилінський
Артем Жилінський
0 голосів
Акціонери Вереса створюють дитячу футбольну академію: директором призначили брата легендарного динамівця
ФК Верес. Фото: Google
Футбольний клуб Верес з Рівного вирішив створити нову дитячу академію. Цікаво, що директором академії назначили Ореста Баля, брата відомого динамівця.

Акціонери народного клубу Верес підтримали ініціативу створення у Рівному дитячої футбольної академії. За відповідне рішення проголосували на дистанційних чергових загальних зборах акціонерів ПАТ «РНК "Верес», які відбулися онлайн 5 грудня 2022 року.

Директором футбольної академії Верес призначили Ореста Баля.

«Рішення щодо створення футбольної академії у Рівному – ще один революційний крок на шляху розвитку народного клубу Верес. Завдяки координації зусиль президента клубу, обласної та міської влади – ми вже маємо можливість проводити домашні матчі на стадіоні у Рівному. Зусиллями клубу завершується будівництво двох тренувальних полів. 

Тепер ми можемо продовжувати думати про майбутнє та інвестувати у власних вихованців – талановиту місцеву молодь. Орест Баль – людина з великим футбольним та тренерським досвідом, покликана організувати роботу нашої академії», – сказав генеральний директор народного клубу Верес Антон Назарук.

На зимову перерву Верес пішов на десятому місці в таблиці української Прем'єр-ліги, набравши 17 очок.