«Автогол нам допоміг»: Пушич пояснив, чому Шахтарю було складно забити Колосу в матчі УПЛ

Переглядів 75
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар
Головний наставник донецького Шахтаря Маріно Пушич поділився своїми враженнями від матчу його підопічних проти ковалівського Колоса (1:0) у матчі УПЛ.

Сьогодні, 18 жовтня, донецький Шахтар мінімально здолав Колос із рахунком 1:0 і єдиний забитий м’яч відбувся через автогол захисника ковалівців.

Головний тренер «гірників» Маріно Пушич поділився своїми думками щодо цього матчу та пояснив, чому Шахтарю було складно зламати оборону ковалівців.

«Це був складний матч, перевага в один гол, однак ми доклали всіх зусиль, щоб здобути три очки. Ми готувалися до складної гри і суперник якісно проявив себе в обороні та виходив у непогані контратаки. У першому таймі нам бракувало різкості, але задоволений тим, як команда відреагувала після перерви. І автогол нам допоміг здобути перемогу», – сказав Пушич для УПЛ-ТБ.

• Після сьогоднішнього матчу Шахтар має у своєму активі 19 балів та посідає четверте місце в УПЛ.
  • В наступному турі донецька команда зіграє проти Динамо (27.10).
  • Вже наступного вівторка, 29 жовтня, Арсенал зіграє проти Шахтаря у третьому турі Ліги чемпіонів.