Бабич згадав футболіста, який не реалізував свій потенціал під його керівництвом: зараз гравець виступає в УПЛ

Переглядів 159
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Бабич згадав футболіста, який не реалізував свій потенціал під його керівництвом: зараз гравець виступає в УПЛ
Владислав Вакула. Фото: Google
Колишній головний тренер Маріуполя Олександр Бабич розповів, що Андрій Борячук та Владислав Вакула так і не зуміли до кінця реалізувати свій потенціал, хоча мали дуже непересічний талант.

Олександр Бабич попри роботу в Болгарії, досить уважно стежить за кар’єрами своїх колишніх підопічних в Україні. На прохання виділити когось з ексгравців, якими він керував і які не реалізували свій талант, спеціаліст зміг назвати лише два прізвища.

«Андрій Борячук. Я завжди вірив, що він зможе розкрити ті якості, які має. Той же Вакула…

Я завжди стежу за футболістами, з якими працював, то роблю висновок, що ці двоє ще не змогли реалізувати всі свої футбольні якості», –  розповів Бабич в інтерв’ю «Українському футболу».

  • Олександр Бабич за час професійної тренерської кар'єри тренував одеські Чорноморець та Жемчужину, Маріуполь, Кривбас і болгарську Фратрію. Зараз український фахівець очолює Пірін з Болгарії.
  • Андрій Борячук у поточному сезоні захищає кольори харківського Металіста 1925: 19 матчів, чотири голи, три результативні передачі.
  • Владислав Вакула нині представляє Минай, до якого перебрався взимку. За закарпатський колектив вінгер встиг зіграти 11 поєдинків: три результативні передачі.