«Багатьом не подобається MEGOGO»: комерційний директор Дніпра-1 прояснив ситуацію з телепулом

Переглядів 1017
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Багатьом не подобається MEGOGO»: комерційний директор Дніпра-1 прояснив ситуацію з телепулом
Колаж: УФ
Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман озвучив позицію віце-чемпіона України стосовно створення єдиного телепулу. На думку функціонера, не всі у захваті від трансляцій, які організовує медіасервіс MEGOGO.

Фрідман в коментарі Sport Express розповів про деталі зустрічі власників клубів української Прем’єр-ліги, яка відбулася минулої середи. Однією з тем обговорення був багатостраждальний телепул.

«Усі президенти клубів не проти єдиного телепулу, але для цього потрібний рівновіддалений мовник. Багатьом не подобається «Megogo» – до когось вони наближені, до когось – ні. Має бути «УПЛ-ТБ» рівновіддалене від усіх.  Якщо цим питанням займатися вже зараз, то наступного сезону можна обходитися без MEGOGO».

Директор Дніпра-1 переконаний, що рівновіддалений телепул не відбудеться без спонсорської підтримки.

«Поки що я не бачу, щоб клуби могли заробляти на єдиному телепулі, хіба що з'явиться якийсь спонсор, який дасть грошей. Наразі неможливо набрати достатню кількість підписників, щоб наповнювати бюджет клубу. Нині лунають смішні цифри – 20-40 тисяч. Це не те, що потрібно», – підкреслив Фрідман.

  • 11 клубів УПЛ погодилися передати права на трансляцію матчів на усіх доступних OTT-платформах в Україні (MEGOGO, Setanta, Sweet.tv, Vodafone TV, Київстар TV, Воля TV).
  • Рух і Минай транслюються на YouTube-каналі УПЛ ТБ.
  • Динамо, Дніпро-1 та Зоря залишаються на каналах холдингу 1+1 Media.