Битва новачків УПЛ: Кривбас завдяки голу Волошина мінімально здолав Металіст

Переглядів 1106
Металіст – Кривбас. Фото: УПЛ
Поєдинок в Ужгороді між Металістом та Кривбасом відкривав програму матчів понеділка в рамках 13-го туру УПЛ. Перша та друга команди за підсумками минулого сезону Першої ліги зустрілися в еліті.

В першому таймі команди створили кілька небезпечних нагод, про те найближчим до гола був хавбек Металіста В'ячеслав Танковський. Спочатку на  25-й хвилині м'яч після його удару взяла на себе поперечка, а перед самісінькою перервою завдав небезпечного удару головою, який парирував голкіпер Кривбасу Богдан Сарнавський.

По перерві Металіст та Кривбас продовжували шукати щастя біля чужих воріт, але відзначитися пощастило команді з Кривого Рогу – орендований в Динамо Назар Волошин на 73-й хвилині обігрався в штрафному Металіста з Ріфетом Капічем та зміг влучити в дальній кут воріт Ореста Костика, зробивши рахунок 1:0 на користь Кривбасу.

В час, що залишився, Металіст спробував врятуватися від поразки, але команда Юрія Вернидуба змогла втримати переможний результат. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок зустрічі  – 1:0.

Металіст в наступному турі поїде в гості до Минаю, а Кривбас гратиме з Металістом 1925. Обидва поєдинки 14-го туру УПЛ відбудуться 20 листопада.