Битва з французами за відстороненого гравця: Шахтар зацікавився у трансфері хавбека-чемпіона
18-річний опорний півзахисник клубу бразильської Серії Б Спорт Ресіфі Зе Лукас у найближчому майбутньому може змінити команду та перейти до донецького Шахтаря.
Донецький Шахтар та один із клубів чемпіонату Франції ведуть боротьбу за хавбека Спорт Ресіфі Зе Лукаса. На батьківщині футболіста ним також цікавляться два місцеві колективи. Про це інформує Globo Esporte.
Бразильський клуб уже підтвердив контакти з чотирма претендентами й на час перемовин відсторонив гравця від поєдинків, хоча офіційних фінансових запитів щодо трансферу ще не надходило.
Раніше Спорт Ресіфі хотів отримати від продажу Зе Лукаса від 7 до 14 мільйонів євро, але зараз очікується, що сума угоди буде нижчою.
- Зе Лукас має контракт зі Спорт Ресіфі до кінця квітня 2028 року.
- На його рахунку 57 матчів за першу команду цього клубу, зокрема 24 – на рівні бразильської Серії А.
- У 2025 році у складі збірної Бразилії U-17 Зе Лукас вигравав юнацький чемпіонат Південної Америки.
- Transfermarkt оцінює бразильського півзахисника у вісім мільйонів євро.