Блохін отримує вчетверо менше, ніж Михайличенко: джерело розкрило зарплатню легенд Динамо в УАФ

Переглядів 12739
Артем Жилінський Артем Жилінський
9 голосів
Блохін отримує вчетверо менше, ніж Михайличенко: джерело розкрило зарплатню легенд Динамо в УАФ
Бєланов, Михайличенко, Павелко, Блохін, Протасов. Фото: УАФ
Топ-менеджери Української асоціації футболу, до яких входять чимало представників та легенд Динамо, щомісяця отримують чималі гроші за свою роботу.

Як відомо, аж п'ять колишніх культових гравців Динамо наразі працюють в УАФ на різних посадах:

  • Олег Блохін – керівник Ради стратегічного розвитку професійного футболу;
  • Олексій Михайличенко – перший віце-президент та спортивний директор;
  • Олег Протасов – перший віце-президент та технічний директор;
  • Анатолій Дем'яненко – перший віце-президент;
  • Ігор Бєланов – керівник Комітету професійного футболу.

Кожен із них і не тільки має пристойний рівень доходу, перебуваючи на своїх постах, пише журналіст Костянтин Андріюк у своєму Telegram-каналі.

Так, Михайличенко та Протасов отримують гроші одразу за двома посадами, плюс премію у розмірі 100% від окладу першого віце-президента УАФ, разом – 329 тисяч гривень.

Найкращий бомбардир в історії Динамо та його колишній головний тренер Блохін щомісяця заробляє 75 тисяч гривень, а його колега Бєланов – трохи більше ніж 62 тисячі. Дем'яненко може похвалитися зарплатою в 112 тисяч гривень.

Зазначимо, що, за інформацією журналіста, з початком повномасштабної війни в Україні всі оклади в УАФ були зменшені вдвічі. Також привертає увагу той факт, що італійські легіонери асоціації (Франческо Баранка, Лучано Лучі та Нікола Ріццолі) отримують оклади в євро.

Нагадаємо, що президент УАФ Андрій Павелко нещодавно отримав запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту у справі про розкрадання коштів, проте вийшов під заставу у розмірі майже 10 мільйонів гривень.