Бондар та його травма: стало відомо. коли центрбек Шахтаря зможе повернутися на поле

Переглядів 9847
Валерій Бондар. Скріншот: УПЛ ТБ
Захисник донецького Шахтаря Валерій Бондар зламав ключицю в матчі першого туру УПЛ проти харківського Металіста 1925 (2:1), який вчора відбувся в Києві.

Шахтар розпочав захист чемпіонського титулу з перемоги у стартовому турі УПЛ над Металістом 1925 (2:1) на стадіоні першолігового Лівого Берега.

Бондар на останній доданій хвилині до другого тайму невдало приземлився при спробі вибити м'яч у верховій боротьбі. Центрбек Шахтаря терміново був доправлений до лікарні.

За повідомленням «ТаТоТаке», Бондар повернеться на поле приблизно через два місяці, після вікна для матчів збірних.

• 24-річний Бондар за першу команду Шахтаря провів 75 матчів, забив два голи і віддав один асист. Transfermarkt оцінює вихованця «гірників» у п'ять мільйонів євро.
  • 2 серпня Шахтар у рамках другого туру УПЛ зіграє проти Вереса. Матч пройде у Рівному та розпочнеться о 17:00.