«Борги по зарплаті? Так, не тільки 3 місяці»: один з гравців Металіста підтверджує, що команда вже тиждень працює з іншим тренером

Переглядів 377
Дмитро Вєнков
Дмитро Вєнков
2 голоси
«Борги по зарплаті? Так, не тільки 3 місяці»: один з гравців Металіста підтверджує, що команда вже тиждень працює з іншим тренером
Периця Огненович. Фото: ФК Металіст
Невдалі турнірні результати Металіста погіршила ще й інформація від ЗМІ – мовляв, у команди чергова неоголошена зміна в тренерському штабі, а також затяжні борги. «УФ» в бесіді з гравцем харківського клубу отримав підтвердження цих чуток.

Програли три матчі поспіль, не знають перемог уже 10 турів поспіль від середини жовтня, опустилися аж на 13 місце – початок весняної частини продовжив невдалі серії Металіста в чемпіонаті України з футболу. Натомість пішли про клуб і інші новини – британський блогер Ендрю Тодос, який спеціалізується на українській тематиці, оголосив новини – Металіст знову змінив головного тренера, футболісти три місяці не одержують зарплату.

Сайт «Український футбол» провів бесіди з низкою гравців футбольного клубу Металіст (Харків) і здобув підтвердження та деталізацію цієї інформації. Гравець Металіста на правах анонімност поділився з нами новими відомостями щодо роботи харків’ян.

‒ Сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація щодо відсторонення від тренувального процесу Огненовича та заборгованостей у команді. Звідси запитання ‒ чи продовжує Периця Огненович виконувати обов'язки головного тренера? Чи буде його прізвище в протоколі на матч?

‒ Ні, він уже не виконує обов’язки. 

‒ Чи він керує навчально-тренувальним процесом?

‒ Ні.

‒ Чи відповідає дійсності інформація щодо багатомісячної заборгованості в клубі?

‒ Так, і це не тільки 3 місяці [як повідомлялося у ZoryaLondonsk].

‒ Уже в п’ятницю, 17 березня, Металіст зіграє матч чергового туру УПЛ. Хто ж готує команду до гри із Олександрією та буде виводити її на матч завтра?

‒ Тренер U-19 (не пам’ятаю точно прізвище). Він нас готує вже тиждень.