Боротьба за виживання: Інгулець та Металіст 1925 зіграли у «суху» нічию

Переглядів 321
Інгулець - Металіст 1925. Фото: УПЛ
Матч 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому петровський Інгулець приймав харківський Металіст 1925, відбувся сьогодні і завершився внічию (0:0).

Інгулець зіграв унічию з Металістом 1925 у домашньому поєдинку 28-го туру української Прем'єр-ліги, який відбувся сьогодні у Петровому (0:0).

Господарі володіли перевагою упродовж першого тайму, а гості відповідали контратаками, але обидві команди не створили реальних гольових моментів.

На 56-й хвилині матчу харків'яни залишилися у меншості після вилучення захисника Максима Жичикова за дві жовті картки.

Наприкінці поєдинку Інгулець міг вирвати перемогу, але гостей врятувала поперечина після дальнього удару захисника Максима Ковальова та сейва Олега Мозіля.

Інгулець провів 28 матчів, набрав 28 очок і посідає 12 місце в українській Прем'єр-лізі. Металіст 1925 зіграв стільки ж поєдинків, має в активі 31 заліковий пункт і розташовується на десятому рядку в турнірній таблиці.

У наступному турі Інгулець зіграє на виїзді з ФК Львів, а Металіст 1925 прийме криворізький Кривбас. Обидва поєдинки відбудуться у понеділок, 29 травня.