«Були не представниками тренерського штабу, а коментаторами»: Дедишин – про суддівство, Краснікова та Кучера

Переглядів 1563
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Були не представниками тренерського штабу, а коментаторами»: Дедишин – про суддівство, Краснікова та Кучера
Генеральний директор Руха Ігор Дедишин. Фото: Google
Генеральний директор Руха Ігор Дедишин оцінив рішення головного арбітра матчу львів'ян проти Дніпра-1 (2:3) Юрія Іванова. Це той самий арбітр, який постраждав після матчу першої ліги Агробізнес – Минай у 2020 році.

В матчі сьомого туру УПЛ Рух отримав дві червоні картки та пенальті у свої ворота.  Дніпро-1 використав чисельну перевагу і на останній хвилині доданого часу вирвав перемогу.

Такі дії арбітра Юрія Іванова не сподобалися Дедишину. На офіційному YouTube-каналі Руха Генеральний директор львів’ян обширно описав свої думки стосовно суддівства.

«Арбітр протягом усього матчу демонстрував симпатії до суперника, і це відчували футболісти та тренери. Арбітр поводився так, як йому давали вказівки з тренерської лави Дніпра-1, а саме Кучер та Красніков. Вони були не представниками тренерського штабу, а коментаторами, котрі весь час щось коментували».

Також Дедишин відмітив, як поводилися гравці Дніпра-1. На його думку, вони знали, що не отримають покарання за свої фоли та висловлювання.

«Їхні гравці на полі також коментували, причому дуже зухвало та самовпевнено. Тобто вони розуміли, що їх за це не каратимуть. Напевно, їм потрібно міняти професію та спробувати себе у коментаторському ремеслі».

Дедишин підсумував свої слова думкою, що через тиск Кучера та Краснікова рефері втратив контроль над грою.

"Своїми діями вони створили градус напруги, і арбітр почав сумніватися, реагувати на крик, приймати необдумані рішення та втрачати контроль над матчем", - заявив Дедишин на офіційному YouTube-каналі Руха.

Нагадаємо, що після матчу між Красніковим та Дедишиним відбулася сутичка. Після семи турів Дніпро-1 посідає перше місце, не втративши жодного очка та маючи у своєму активі 18 пунктів. Наступний матч дніпряни зіграють з Інгульцем. Рух займає 13-ту сходинку з чотирма очками. Львів’яни наступний матч проведуть із Ворсклою.

X