Буткевич шокував відомого українського тренера: яке рішення власника Полісся здивувало фахівця

Переглядів 408
Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
Буткевич шокував відомого українського тренера: яке рішення власника Полісся здивувало фахівця
Імад Ашур. Фото: Полісся
Відомий український тренер Олександр Севідов відреагував на призначення Імада Ашура на посаду головного наставника житомирського Полісся після закінчення минулого сезону.

Олександр Севідов поділився своєю думкою щодо призначення Імада Ашура на посаду головного тренера Полісся. Він зазначив, що помічник головного тренера національної збірної України Гліб Платов раніше високо оцінював здібності Ашура.

«Ашур в Поліссі. За словами Платова – найперспективніший тренер Східної Європи (Платов назвав його найперспективнішим коучем України, – прим. «УФ»). Я не знаю, правда, Платова, знаю тільки, що вони разом працювали й, мабуть, він добре знає цього хлопця. Достатньо молодий – 36 років. Будемо дивитися».

Севідов не приховує здивування та своєї цікавості і має намір стежити за тим, до чого приведе це несподіване рішення.

«Єдине, що поки можу сказати, що розказує він дуже здорово. У мене навіть сигарета з роту випала, коли я його слухав. Будемо дивитися та переживати, Полісся все ж таки непростий клуб, вкладають великі гроші. Дуже цікаво буде подивитися», – сказав Севідов у програмі YouTube-каналу «Финты и Подкаты».

  • У підсумковій турнірній таблиці української Прем'єр-ліги Полісся фінішувало на п'ятому місці і в новому сезоні матиме змогу поборотися за вихід до групового турніру Ліги конференцій через кваліфікацію.
  • У 2023 році Севідова було довічно відсторонено від футболу за участь в організації договірних матчів у ПФК Суми, де він із 2017 по 2018 рр. виконував роль консультанта.