«Це багато означало для мене»: Бескоровайний лаконічно описав Вернидуба та Петракова

Переглядів 1048
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Це багато означало для мене»: Бескоровайний лаконічно описав Вернидуба та Петракова
Данило Бескоровайний. Фото: Google
Один із лідерів криворізького Кривбасу центральний захисник Данило Бескоровайний поділився своєю думкою щодо тренерів Юрія Вернидуба та Олександра Петракова.

В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» Данило Бескоровайний пояснив, чому обрав Кривбас та оцінив головного тренера цієї команди Юрія Вернидуба. 

«Для мене це людина з великої букви, як тренер, так і особистість. Перед переходом до Кривбасу я спілкувався з Олександром Петраковим, який сказав мені гарні слова про Вернидуба та розповів, що Юрій Миколайович – порядна людина та людина слова.

Це багато означало для мене при прийнятті рішення про співпрацю».

Також оборонець Кривбасу висловився щодо своєї співпраці із Олександром Петраковим. Бескоровайний відзначив ставлення екстренера збірної України до футболістів 

«У мене теплі відносини з Олександром Васильовичем. Ми підтримуємо зв’язок. Я бажаю йому успіху у професії. Він для мене людина з великої літери. Я не знаю, які в нього забобони.

Проте можу сказати, що Петраков мотивував кожного гравця та знав підхід до кожного. На когось він міг накричати, а з кимось поспілкуватися. Він хлопців дуже добре знав, як своїх дітей», — сказав Бескоровайний.

  • Кривбас наразі очолює турнірну таблицю УПЛ, маючи 26 очок після 12 турів.
  • Сьогодні команда Вернидуба зустрінеться із Поліссям о 15:00.
  • Бескоровайний провів цього сезону 13 матчів, у яких зумів відзначитися трьома голами.