«Це був особливий поєдинок»: Стецьков прокоментував переможний гол Кривбасу в матчі з Чорноморцем

Переглядів 308
Кривбас. Фото: ФК Кривбас
Захисник Кривбасу Тимур Стецьков прокоментував перемогу над Чорноморцем (1:0) в перенесеному матчі сьомого туру УПЛ, який став останнім для команди Юрія Вернидуба цьогоріч.

Поєдинок між Чорноморцем та Кривбасом, який було зіграно у п'ятницю, завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол Стецькова наприкінці першого тайму приніс новачку УПЛ четверту перемогу в п'яти зустрічах перед зимовою перервою.

«Для нас це був особливий поєдинок, як-то кажуть «за шість очок». Нам треба підійматися у таблиці, що ми й потихеньку робимо.

Потрібно трохи відпочити від насиченого сезону. А потім з новими думками готуватись до другого кола», – сказав Стецьков в коментарі прес-службі Кривбасу.

24-річний Стецьков провів за Кривбас 12 матчів в УПЛ, на його рахунку один забитий гол.

Кривбас вирушив на канікули восьмою командою чемпіонату України, маючи 18 очок після 15 матчів в турнірній таблиці УПЛ. Команда Юрія Вернидуба розпочне друге коло березневим поєдинком проти Колоса.