«Це — конвульсії»: джерело розповіло про спробу Павелка оскаржити кандидатуру Шевченка на пост президента УАФ

Переглядів 3316
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Це — конвульсії»: джерело розповіло про спробу Павелка оскаржити кандидатуру Шевченка на пост президента УАФ
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Відомий футбольний журналіст та блогер Роман Бебех прокоментував ситуацію з висуванням на посаду голови УАФ Андрія Шевченка та реакцію на це Андрія Павелка.

Бебех заявив, що після того, як Андрія Шевченка висунули на посаду голови УАФ, Андрій Павелко зібрав виконком у Будинку футболу, одним із питань на якому було звернення до УЄФА та ФІФА.

«Павелко зрозумів, що ситуація для нього погано пахне. І тепер робить все, щоб подати це у контексті, мовляв, політичні структури впливають на футбол. Зрозуміло, що він до останнього хапатиметься за цей пост. А який у нього вихід?»

Журналіст вважає, що Павелко наполягатиме на нелегітимності можливих перевиборів глави УАФ, щоб якнайдовше залишатися при владі.

«Кримінальні справи наздоганяють, вирішити їх не вдається, а отже, треба спробувати прикритись футбольними інстанціями. Лунають посилання «головне, щоб ФІФА та УЄФА нашу асоціацію не дискваліфікували. Він боротиметься до останнього. Але це вже конвульсії», – написав Бебех у своєму телеграм-каналі.

Зазначимо, що чинний президент УАФ Павелко підозрюється у крадіжці коштів на будівництві заводу з виробництва штучних полів.