«Це не наш дім»: Марлон Гомес розповів про труднощі кар’єри у Шахтарі під час повномасштабної війни

Переглядів 24
Аватар Володимир Варуха Володимир Варуха
1 голос
«Це не наш дім»: Марлон Гомес розповів про труднощі кар’єри у Шахтарі під час повномасштабної війни
Марлон Гомес. Фото: Шахтар
Бразильський півзахисник Шахтаря Марлон Гомес розповів про перебування у донецькому клубі, а також висловився про інфраструктуру команди.

Бразильський футболіст Шахтаря Марлон Гомес у коментарі ESPN відзначив ставлення до футболістів у донецькому клубі.

За словами гравця, після переходу до «гірників» він зрозумів, чому багато його співвітчизників свого часу проводили в команді тривалі періоди кар'єри.

«Після приїзду сюди я зрозумів, чому так багато бразильців так довго залишалися у Шахтарі. Клуб дуже гостинний, ставиться до тебе виключно добре та пропонує всю необхідну інфраструктуру».

Водночас футболіст наголосив, що повномасштабна війна суттєво впливає на життя клубу та гравців. Через відсутність авіасполучення команда змушена багато подорожувати автобусом, а домашні матчі проводить далеко від Донецька.

«Найбільші труднощі – це не Шахтар, а війна. Ми граємо на Арені Львів, це дуже гарний стадіон, але це не наш дім».

  • Шахтар у сезоні 2026/2027 гратиме в основному етапі Ліги чемпіонів УЄФА.
  • У першому турі УПЛ Шахтар розгромив Кудрівку з рахунком 5:1.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри