«‎Це нелогічно»: Шаран негативно відреагував на перенесення матчу Кривбас – Шахтар на 2025 рік

Переглядів 89
Момент з гри між Кривбасом та Шахтарем. Фото: ФК Кривбас (Кривий Ріг)
Колишній головний тренер Олександрії та ще низки вітчизняних ФК Володимир Шаран не розуміє, навіщо переносити догравання поєдинку п’ятого туру УПЛ Кривбас – Шахтар на наступний календарний рік.

Центральний матч п’ятого туру Української Прем'єр-ліги між Кривбасом та Шахтарем, було зупинено на 50-й хвилині (рахунок був 1:0 на користь «гірників») через повітряну тривогу у Кривому Розі.

Відновити його у той же день, неділю, 1 вересня, не вдалося, бо тривога була занадто тривалою, після чого у ЗМІ, посилаючись на свої джерела у клубах, повідомили, що його дограють аж у 2025 році.

«На мою думку, це неправильно – переносити матч аж на наступний календарний рік. Хоча б тому, що до весни у складах як однієї, так і іншої команди може не бути половини гравців. Перенесення на весну є нелогічним.

Я взагалі-то сподівався, що Кривбас і Шахтар дограють на наступний день. Тим більше, що зараз у нас настала перерва в чемпіонаті, пов’язана із матчами національної збірної у Лізі націй. Я вважав, що Шахтар залишиться у Кривому Розі на ніч, а на другий день команди дограють майже один тайм», – розповів Шаран в інтерв'ю UA-Футбол.

• Без урахування недограного поєдинку Кривбас та Шахтар займають у турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги восьме та дев'яте місця відповідно.