«‎Це неприйнятно у сучасному футболі»: в ФК Рух розкрили, чому зірвався трансфер Романа в Лехію

Переглядів 44
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«‎Це неприйнятно у сучасному футболі»: в ФК Рух розкрили, чому зірвався трансфер Романа в Лехію
Віталій Роман. Фото: ФК Рух (Львів)
Спортивний директор львівського Руху Володимир Лапіцький пояснив, чому трансфер Віталія Романа до польської Лехії було зірвано на фінальній стадії переговорів.

Володимир Лапіцький максимально детально пояснив, чому трансфер захисника Віталія Романа до польської Лехії було зірвано й гравець повернувся до розташування львівського клубу.

«Рух пішов на зустріч Віталію Роману, адже розумів та бачив його бажання грати в Польщі. На жаль, склалась неприємна ситуація, яка унеможливила перехід Віталія у Лехію. Тому наш клуб вимагає у польської сторони компенсацію за зірвані домовленості. 

Ми були попереджені про те, що Лехія має погану репутацію, може не дотримуватись умов контракту, тому і включили у нього пункт про штрафні санкції». 

Також пан Лапіцький чітко сказав, що вважає трансферну політику Лехії непрофесійною, а роботу її представників халатною.

«У моїй практиці ще не було такого прецеденту, щоб клуби домовились між собою про трансфер, гравець вже уклав контракт і перебував у розташуванні нової команди, але вона у свою чергу не заплатила за нього кошти. 

Лехія не надала жодних гарантій, що виплатить кошти згідно з домовленостями. Контакт польського клуба з агентом нерегулярний, адже керівництво Лехії через раз відповідає на дзвінки та повідомлення, а з Рухом вони взагалі не виходять на зв’язок. Це неприйнятно у сучасному європейському футболі! Лехія поводить себе непрофесійно і не поважає інтереси гравця та сторони, з якою вела перемовини», – сказав Лапіцький в інтерв'ю клубній пресслужбі Руху. 

  • Роман у сезоні 2025/25 років зіграв за Рух одну офіційну гру: один гол.
  • Transfermarkt оцінює Віталія у 800 тисяч євро.