«Це один із найважчих матчів для Вереса»: форвард рівнян сказав все, що думає про поразку від Динамо
Вчора, 14 грудня, Динамо на своєму полі впевнено обіграло Верес з рахунком 3:0. Форвард рівненської команди Ростислав Тарануха вважає, що це був один із найскладніших матчів в цьому сезоні.
«Звичайно Динамо запропонувало дуже інтенсивний футбол, з перших хвилин гарні швидкості – тому як результат були пропущені ці м’ячі. Так, напевно, це один із найважчих матчів для Вереса».
Також футболіст зізнався, що не варто звинувачувати погоду та поле у поганому результаті.
«Погода і поле були рівні для обох команд, тому тут треба шукати в собі причини, чому ми на початку матчу програвали єдиноборства. Десь вони на своєму правому фланзі більшість робили, ми були трохи спочатку не готові до цього, десь потім перелаштувалися.
Треба не забувати, хто у нас суперник був. Динамо – це гранд нашого футболу. Хоч у них зараз перехідний період, не досить вдалі результати, але все ж таки хлопці кваліфіковані. Треба віддати належне їм, гарний суперник у нас був», — сказав Тарануха для YouTube-каналу Football Hub.
- Верес зараз 11-й в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 18 балів після 15-ти зіграних матчів.