«Це питання не до мене, а до тренера»: півзахисник Динамо відмовився говорити про свого одноклубника

Переглядів 11862
7 голосів
Браян Себальйос. Фото: ФК Динамо
Півзахисник Динамо Максим Брагару після перемоги над Зорею в рамках УПЛ неоднозначно прокоментував дебют Браяна Себальйоса у футболці київського гранду.

У суботу 14 вересня Динамо з рахунком 2:0 обіграло Зорю в матчі шостого туру чемпіонату України.

Другий гол киян в цій зустрічі в свій актив записав півзахисник Максим Брагару, який вийшов на заміну в другому таймі.

Так само на заміну з'явився і його партнер по команді Браян Себальйос, якому Олександр Шовковський довірив зіграти пару хвилин вже у доданий арбітром час.

Брагару висловився стосовно дебюту центрального захисника за Динамо.

«Як оцінюю новачка? Це більше питання не до мене, а до тренера. Я не хочу й не можу якось оцінювати ігрові якості партнера, це прерогатива тренерського штабу», – приводить слова Брагару пресслужба киян.

• Динамо після цього матчу посідає друге місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 12 очок і два поєдинки в запасі.
  • В наступній грі 18 вересня кияни приймуть полтавську Ворсклу.
  • Нагадаємо, що 23-річного Себальйоса орендували з бразильського клубу Форталеза до кінця грудня 2024-го.
  • Портал Transfermarkt оцінює його вартість у 800 тисяч євро.