«Це саме те, що хоче бачити вболівальник»: Мороз назвав головну силу оновленого Динамо Костюка
Колишній головний тренер юнацької збірної України U-17 Юрій Мороз в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» позитивно висловився стосовно нинішнього київського Динамо.
«Мені подобається. Команда грає міцно та впевнено – і в захисті, і в атаці. Мотя Пономаренко чудово реалізовує свої моменти. Та головне, що м’яч нарешті почав стабільно доходити до штрафного майданчика. Є швидкість, є командний ритм».
Також Мороз виділив ще один важливий фактор в грі команди Ігоря Костюка. На його думку, Динамо нарешті стало на шлях повернення собі тієї самої ігрової агресії та непоступливості, якими раніше славилося.
«Додався той самий динамівський характер, жага битися за кожен клаптик поля. Це саме те, що хоче бачити вболівальник Динамо. Приємно спостерігати за командою».
- Костюк очолив Динамо наприкінці листопада 2025 року, замінивши Олександра Шовковського. Вже у грудні фахівець позбавився приставки виконувача обов'язків та став повноцінним головним тренером команди.
- Загалом на чолі київської команди Костюк провів 11 матчі: дев'ять перемог, дві поразки. Наразі Динамо займає четверте місце в УПЛ, відстаючи від третього Полісся на один бал.