«Це смішно»: тренер Зорі обурений вилученням свого гравця в матчі з Поліссям

Переглядів 236
Юрій Коваль. Фото: ФК Зоря
Виконувач обов'язки головного тренера Зорі Юрій Коваль підбив підсумки матчу 27 туру УПЛ проти Полісся (1:1), який вчора проходив в Житомирі.

Зоря в матчі 27 туру УПЛ відібрала очки в Полісся, граючи з 36 хвилини в меншості після вилучення хавбека Олександра Яцика.

Коваль після матчу привітав вболівальників Зорі зі 101 річницею з дня заснування клубу.

«На передматчевій установці я сказав хлопцям. Зоря – це завжди характер. Ми його продемонстрували. В перерві трошки перелаштувалися тактично. Суперник не був до цього готовий. Почали грати в пʼять захисників та чекати свого шансу та зрівняли.

Вилучення Яцика? Це дуже смішно. В другому таймі Дришлюка штовхають руками і жодної уваги на цей момент. Не хочу коментувати, тому що в цьому немає сенсу», – сказав після матчу Коваль.

• Зоря посідає 11 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 28 очок та гру в запасі.
  • 9 травня Зоря зіграє наступний матч в УПЛ проти Колоса (15:30).