Чому Зінченко і Малиновський не заграли в Шахтарі? Авторитетний український тренер дав відповідь на питання

Переглядів 1320
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Чому Зінченко і Малиновський не заграли в Шахтарі? Авторитетний український тренер дав відповідь на питання
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Відомий український тренер В'ячеслав Грозний поділився думкою про те, чому свого часу гравці національної збірної Руслан Малиновський та Олександр Зінченко не заграли в донецькому Шахтарі.

Захисник лондонського Арсеналу Олександр Зінченко та півзахисник Дженоа Руслан Малиновський свого часу перебували в системі донецького Шахтаря. Обидва гравці, попри те, що зробили кар'єру в Європі, не змогли заграти в рідному клубі.

Відомий український тренер В'ячеслав Грозний вважає, що основною причиною цього була висока конкуренція.

«Скажіть, а Зінченко та Малиновський мало коштували б, якби вони грали в основному складі? А як вони могли грати в основному складі, коли в тебе Матузалем, Фернандінью, Яя Туре (виступав за донецький Металург – прим. «УФ»), Мхітарян, Тайсон?».

Грозний зазначив, що Шахтар дав шанс цим гравцям проявити себе в академії.

«Там класні гравці, ти не маєш можливості грати. Це треба об'єктивно розуміти, а не говорить, що Шахтар не дав можливість. Шахтар дав можливість на дитячо-юнацькому рівні, академії. Але конкурувати на дорослому рівні дуже важко», – сказав Грозний в етері програми «Футбольний Формат».

  • Малиновський перебував у структурі Шахтаря з 2006 по 2017 рік. Хавбек не провів жодної гри, виступаючи за дубль та третю команду донеччан.
  • Зінченко знаходився в академії Шахтаря протягом чотирьох років (2010-2014), після чого зі скандалом перейшов до російської Уфи.
  • Грозний працював головним тренером у вінницькій Ниві, Дніпрі, болгарській Софії, київському Арсеналі, запорізькому Металурзі, російському Тереку, казахських Тоболі, Іртиші та Шахтарі з Караганди, а також у Говерлі й тбіліському Динамо.