Чорноморець і Верес провели поєдинок УПЛ: матч одеситів і рівнян завершився з двома голами

Переглядів 123
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Чорноморець – Верес. Фото: ФК Чорноморець
Рівненський Верес на виїзді зіграв внічию в одеським Чорноморцем у 10-му турі української Прем'єр-ліги. Зустріч завершилася результативною нічиєю – 1:1.

Чорноморець розійшовся миром з Вересом на домашньому полі в 10-му турі УПЛ. Матч завершився з рахунком 1:1.

▶️ Відео голів у матчі Чорноморець – Верес

Вийти вперед у матчі вдалося господарям. Після швидкої атаки одеситів на 22-й хвилині пішов простріл у штрафний майданчик, де м'яч у свої ворота зрізав гравець гостей Євген Морозко. Гол виявився єдиним у стартовій половині зустрічі.

Гості відповіли тільки в другому таймі. На 65-й хвилині після введення м'яча з ауту гравцям Вереса вдалося виграти боротьбу, зачепитися за м'яч і після скидки Семен Вовченко в дотик вразив ціль. Гол став останнім у матчі.

Україна. Прем'єр-ліга, 10-й тур

Чорноморець – Верес – 1:1 (1:0)

Голи: Морозко, 22 (а/г) – Вовченко, 65

• Наразі після десяти проведених матчів Чорноморець з 11 очками посідає дев'яте місце в таблиці чемпіонату.
  • Верес після аналогічної кількості зустрічей відстає від одеситів на один бал.
  • У наступній грі чемпіонату Чорноморець зіграє на виїзді проти львівського Руху 25 жовтня о 15:30. Верес прийме полтавську Ворсклу 27 жовтня о 15:30.