Чорноморець розірвав угоду з легіонером: відома причина, яка спонукала «моряків» на рішучий крок

Переглядів 688
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Чорноморець розірвав угоду з легіонером: відома причина, яка спонукала «моряків» на рішучий крок
Дада Бельмонте. Фото: Google
Одеський Чорноморець в односторонньому порядку зупинив дію трудової угоди з півзахисником Дада Бельмонте. Бразильця підозрюють у маніпуляціях результатами футбольних заходів.

Бразильський півзахисник Чорноморця Дада Бельмонте пакує валізи і залишає Одесу. Про несподівану пробоїну в команді Романа Григорчука повідомила пресслужба «моряків».

«Чорноморець зупиняє дію угоди з бразильським півзахисником Дада Белмонте. Ми вдячні південноамериканському легіонеру, що в цей непростий для країни час він приїхав до Одеси, приєднався до нашої команди та приносив їй користь.

Прощаємось із Дада через незалежні від нас обставини. Головна і єдина причина – в рішенні головної футбольної інстанції ФІФА щодо самого футболіста», – говориться у заєві клубу.

ФІФА раніше надіслала дисциплінарне рішення в одеський клуб щодо бразильського футболіста. За результатами справи, яка тривала майже пів року, Белмонте заборонили брати участь у турнірах під егідою УЄФА та ФІФА впродовж 600 днів. Повідомляє телеграм-канал ТаТоТаке.

Бельмонте підозрюють у маніпуляціях результатами футбольних заходів (матчів). Відомо, що бразилець та його представники подаватимуть апеляцію рішення ФІФА.

  • 26-річний бразилець Дада Бельмонте у поточному сезоні провів за Чорноморець десять поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол, одна результативна передача.