Чорноморець та Динамо влаштували перестрілку в Одесі: кияни у меншості не втримали нічию

Переглядів 1708
4 голоси
Чорноморець в домашньому поєдинку четвертого туру УПЛ здобув перемогу над Динамо. Гра завершилася з рахунком 3:2.

Нулі на табло стадіону в Одесі протрималися 20 хвилин, аж поки результативна атака команди Романа Григорчука не увінчалася готом Авагімяна.

Кияни до перерви намагалися зрівняти рахунок, однак ударам Шапаренка, Ваната та Буяльського забракло фарту у вирішальній стадії.

На старті другої 45-хвилинки Динамо організувало швидкий гол, автором якого став Ярмоленко. Андрій майже у фірмовому стилі влучно поцілив у ближній кут.

Чорноморцю знадобилося чотири хвилини, щоб вдруге вийти у лідери. Помилкою киян в обороні скористався Штогрін, який вибіг на побачення з Бущаном та з другої спроби відзначився голом.

На 61-й хвилині капітан Динамо Сидорчук після пасу Ваната спрямував м'яча у дальній кут воріт Шевченка. Другий гол надихнув динамівців побігти вперед, однак ні Шапаренку, ні Ярмоленку не пощастило забити втретє.

На 83-й хвилині Динамо залишилося у меншості після того, як Сирота отримав другу жовту картку. У компенсований час новачок Чорноморця Ієде реалізував чисельну перевагу, встановивши  підсумковий рахунок – 3:2.

• У наступному турі Чорноморець на виїзді зіграє з Ворсклою 27 серпня.
  • Матч Динамо проти Вереса перенесено через участь киян у єврокубках.