П'ять голів, два пенальті та шедевр Бутка: феєричний матчу Чорноморця та Полісся

Переглядів 529
5 голосів
Матч Чорноморець - Полісся. Фото: УПЛ
Полісся на виїзді здолало Чорноморець з рахунком 3:1. Житомирська та одеська команда чотири м'ячі цієї зустрічі забили у першому таймі.

31 серпня в рамках п’ятого туру УПЛ одеський Чорноморець на своєму полі зустрічався з житомирським Поліссям.

Головні події цього поєдинку відбувалися в першій половині зустрічі. Уже на восьмій хвилині гості двічі забили у ворота «моряків» – голами відзначилися Олександр Назаренко з пенальті та Кауан Пайшан. На 35 хвилині Олексій Гуцуляк збільшив перевагу «вовків», вдало зігравши на добиванні після того, як воротар парирував пенальті у виконанні Толедо Кости.

На 45+4 хвилині Богдану Бутку вдалося один пропущений м’яч відіграти. Зробив це ексзахисник збірної України ефектним ударом з дальньої дистанції у дев’ятку.

У додатковий час другого тайму житомирська команда забила ще один м'яч, завдяки влучному удару Богдана Лєднєва.

Більше голів не було, а тому Полісся здобуло впевнену вікторію з рахунком 4:1.

Відео голу Бутка та інших авторів забитих м’ячів у матчі дивіться тут

УПЛ. П’ятий тур

Чорноморець – Полісся – 1:4

Голи: Бутко, 45+4 – Назаренко, 3 (з пенальті), Пайшан, 8, Гуцуляк, 35, Лєднєв 90+6.

Нереалізований пенальті: Коста, 35 (Полісся).

• Після цього поєдинку Чорноморець посідає 14 місце з трьома очками в активі.
  • Полісся з десятьма балами вийшло на другу позицію в чемпіонаті України.