Чотири голи за 15 хвилин: Дніпро-1 та Зоря розписали результативну мирову

Переглядів 319
Дніпро-1 радіє голу. Фото: Дніпро-1
Дніпро-1 та луганська Зоря в рамках 23 туру Прем'єр-ліги України зіграли внічию 2:2. На голи від Олександра Сватка та Олексія Гуцуляка гості відповіли точними ударами Ігоря Кірюханцева та Ігоря Горбача.

Сьогодні, дев’ятого квітня, в рамках 23 туру УПЛ Дніпро-1 на своєму полі зустрічався з луганською Зорею.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а найцікавіше було в другій половині поєдинку. За 15 хвилин суперники забили чотири м’ячі. Спочатку Олександр Сваток та Олексій Гуцуляк відзначилися голами за дніпровську команду, а потів Ігор Кірюханцев та Ігор Горбач вирівняли становище.

Протягом другого тайму два рази були паузи через повітряні тривоги.

Голів більше не було, а матч у підсумку завершився внічию 2:2.

УПЛ. 23 тур

Дніпро-1 – Зоря (Луганськ) – 2:2

Голи: Сваток, 48, Гуцуляк, 52 – Кірюханцев, 55, Горбач, 62.

• Після цього поєдинку Дніпро-1 з 43 очками в активі посідає четверте місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України. Зоря з 23 балами розташовується на 12 позиції.
  • Дніпряни у наступному турі зустрінуться з Металістом 1925 (15.04). Луганська команда наступний матч зіграє з Чорноморцем (14.04).