«Чувство страха потєряно»: президент Інгульця Поворознюк увірвався на YouTube з новим хітом про політику

Переглядів 727
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Чувство страха потєряно»: президент Інгульця Поворознюк увірвався на YouTube з новим хітом про політику
Олександр Поворознюк. Фото: ФК Інгулець
Президент Інгульця Олександр Поворознюк останнім зверненням до вітчизняних політиків надихнув на створення чергового треку за мотивами інтерв'ю епатажного бізнесмена.

Кілька годин тому на YouTube-каналі Мюслі UA з'явився новий трек за мотивами нещодавнього інтерв'ю Поворознюка, в якому президент Інгульця критикує українську опозицію та висловлює підтримку чинній владі.

«Тим, хто шукає зраду заради того, щоб вислужитися перед керівництвом. Тим, хто допомагає армії заради власного піару. Тим, хто робить все заради власного політичного майбутнього», – так Інгулець презентував нове відео з Поворознюком.

З початку повномасштабної війни в Україні Поворознюк організував та очолив добровольчий батальйон «За Петрівщину». Раніше ми писали, що президент Інгульця передав трофейну військову техніку, захоплену в окупантів, до спецпідрозділу ЗСУ.

Після шести турів команда Сергія Лавриненка з трьома очками в активі іде на 14-му місці в УПЛ. 19 жовтня Інгулець протистоятиме поточному лідеру чемпіонату Дніпру-1.

X