«Де він узяв цифру в 30 гравців?»: Стеценко відреагував на слова Маркевича стосовно боргів ФК Дніпро

Переглядів 3821
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Де він узяв цифру в 30 гравців?»: Стеценко відреагував на слова Маркевича стосовно боргів ФК Дніпро
Андрій Стеценко. Фото: Google
Генеральний директор ФК Дніпро Андрій Стеценко прокоментував слова Маркевича стосовно боргів перед тренером та гравцями. Також функціонер розповів, що знає стосовно продажу «Дніпро-Арени».

В ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net генеральний директор ФК Дніпро Стеценко пояснив, що клуб не відмовляється від боргів. Також функціонер не зрозумів, як Маркевич нарахував 30 футболістів.

«То ми це не заперечуємо. Борги як були, так вони і є, в тому числі перед Маркевичем. Правильно Мирон Богданович каже. Де він узяв конкретну цифру у 30 гравців, сказати не можу. Та це й не важливо. Головне, що ми від цих боргів не відмовляємось».

Також Стеценко не розуміє, що змусило державу виставити «Дніпро-Арену» та тренувальну базу на аукціон.

«Про це я дізнався із преси. Навчально-тренувальна база та «Дніпро-Арена» — власність Приватбанку, який у зв'язку з націоналізацією є державною власністю. Що спонукало державу виставити ці два об'єкти на аукціон, я гадки не маю», — заявив Стеценко в ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net.

Нагадаємо, що нещодавно Маркевич розповів про ситуацію з боргами в ФК Дніпро. Він та ще 30 футболістів подали скарги в УЄФА, адже рік їм не платили гроші.