Дебют Супряги, гол Будківського колишній команді: Полісся і Зоря зіграли результативний спаринг

Переглядів 489
Полісся та Зоря заповнили міжнародну паузу контрольним поєдинком на тренувальній базі вовків. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

Зоря виявилася сильнішою за Полісся в контрольному матчі, обігравши житомирян з рахунком 2:1. Перемогу команді Младена Бартуловича принесли влучні удари Пилипа Будківського, який до цього захищав кольори житомирського клубу, та Беніто.

Полісся, в свою чергу, в заключній 30-хвилинці скоротило розрив у рахунку.

Товариська зустріч між клубами УПЛ проходила в форматі чотирьох таймів по 30 хвилин.

Спаринг проти Полісся став першим для орендованого динамівця Влада Супряги, який вперше зіграв у футболці Зорі.

Контрольний матч

Полісся – Зоря 1:2

• Після п’яти турів у Прем'єр-лізі Полісся та Зоря мають по десять і дев’ять залікових балів та займають другу й шосту сходинки у турнірній таблиці відповідно.
  • 14 вересня Зоря зіграє наступний матч в УПЛ проти Динамо (15:30). Полісся наступного дня вдома прийматиме Верес (18:00).