Майже Мессі: Динамо може заплатити солідну суму за забивного форварда з європейського чемпіоната

Переглядів 860
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Майже Мессі: Динамо може заплатити солідну суму за забивного форварда з європейського чемпіоната
Чуквубуйкем Іквуемесі бореться за м'яч. Фото: Google
Київське Динамо бажає підсилити атакуючу ланку. Одним з кандидатів на те, щоб перейти в столичний клуб є нігерійський нападник Чуквубуйкем Іквуемесі.

Київське Динамо виявляє інтерес до 21-річного нігерійського нападника словенського Целє Чуквубуйкема Іквуемесі, у якого прізвище схоже з Ліонелем Мессі. Про це повідомляє видання SNPortal.si.

Перспективний форвард добре проявив себе в першій частині поточного сезону, і тепер може залишити словенський клуб, який підшукує заміну нігерійському голеадору.

За Іквуемесі Динамо, яке в зимове трансферне вікно продало Віктора Циганкова та Іллю Забарного, пропонує 2,5 мільйони євро. 

Зазначимо, що забивним форвардом, зріст якого становить 195 сантиметрів, цікавиться також загребське Динамо. Але київський клуб перебуває у кращому становищі, бо може заплатити за африканського центрфорварда більше грошей.

У чемпіонаті Словенії сезону 2022/2023 Іквуемесі зіграв 16 матчів, в яких він забив шість м'ячів та віддав три результативні паси.

До слова, Целє, яке зараз посідає друге місце в чемпіонаті Словенії, очолює український наставник Роман Пилипчук.

Додамо, що після першої половини сезону Динамо разом з Шахтарем мають по 30 балів у активі та ділять другу-третю позиції в УПЛ, відстаючи від першого Дніпра-1 на п'ять балів.

Друга частина сезону для киян розпочнеться матчами з Інгульцем (04.03), Дніпром-1 (11.03) та луганською Зорею (18.03).