«Динамо не заважатиме нікому, хто хоче піти»: джерело повідомило про нову трансферну політику киян

Переглядів 1780
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Динамо не заважатиме нікому, хто хоче піти»: джерело повідомило про нову трансферну політику киян
Микола Шапаренко. Фото: ФК Динамо
Відомий журналіст Ігор Циганик у своїй авторській передачі вирішив обговорити трансферну політику Динамо. Також він розповів цікаву інформацію про Миколу Шапаренка.

Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі «Циганик LIVE» розповів, що взимку півзахисник Микола Шапаренко міг залишити київську команду.

«Наскільки я знаю політику Динамо, вони зараз не заважатимуть нікому, хто хоче піти. Тобто є певні фінансові можливості, які зараз мають виконувати усі футболісти. Але є можливість, що якщо будуть цікаві пропозиції, ці пропозиції будуть витримані.

Наскільки я розумію, що Шапаренко, в принципі, були готові продати взимку, навіть були розмови, але травма трохи змінила ситуацію. Зараз він відновиться і, звичайно, якщо себе яскраво проявить (можливо навіть у червневих матчах збірної), то все в нього буде цікаво та насичено», — заявив Циганик.

До травми Шапаренко цього сезону відіграв за Динамо у всіх турнірах 12 матчів, на його рахунку одна результативна передача.

Авторитетний портал Transfermarkt оцінює Миколу дев'ять мільйонів євро. Його контракт із Динамо розрахований до літа 2025 року.