Динамо здолало Ворсклу: київська команда вперше за місяць зіграла матч УПЛ

Переглядів 4123
4 голоси
Матч Динамо та Ворскли. Фото: УПЛ
Київське Динамо з голами Назара Волошина та Беніто здобуло домашню перемогу в матчі з полтавською Ворсклою. Столична команда забила по одному м'ячу в кожному з таймів.

18 вересня в рамках сьомого туру Прем’р-ліги України київське Динамо в столиці приймало полтавську Ворсклу.

Уже на п’ятій хвилині кияни вийшли вперед після голу Назара Волошина, якому асистував Владислав Ванат. На 20 хвилині вже забив Ванат, але взяття воріт було скасоване через офсайд.

У другій половині зустрічі на 83 хвилині з пасу Віталія Буяльського забив за динамівців Беніто, чим зняв питання переможця в цій зустрічі.

УПЛ. Сьомий тур

Динамо (Київ) – Ворскла (Полтава) – 2:0 (1:0)

Голи: Волошин, 5, Беніто, 83.

• Для динамівців це була перша гра в УПЛ за майже місяць. Попередній раз команда Мірчі Луческу в рамках чемпіонату України грала 20 серпня з Чорноморцем, який сенсаційно переміг із рахунком 3:2.
  • Після цієї вікторії Динамо з дев’ятьма очками піднялося на сьоме місце в УПЛ. У Ворскли також дев’ять балів, але за забитими-пропущеними вона посідає позицію нижчу за киян, а саме дев’яту.